Květen - Mína na návštěvě u oveček

Vydala jsem se s Mínou za ovečkami vyzkoušet její vlohy pro pasení. Stejně jako její máma tak ani Mína k ovečkám nevykazuje žádné agresivní chování a pokud by měla možnost pracovat se zkušeným člověkem, byla by velmi šikovná a samostatná.


Virtuální výstavy

V době, kdy z důvodu celosvětové koronavirové pandemie došlo mimo jiné ke zrušení všech plánovaných jarních výstav a dalších kynologických akcí, se tisíce lidí z celého světa zapojily do výstav virtuálních, kterými se snažili pobavit, rozptýlit a v této době nejistoty přijít na jiné myšlenky. Přestože k posouzení jednotlivých plemen byli přizvání certifikovaní mezinárodní rozhodčí, se skutečnými výstavami tato zábava neměla nic společného, jelikož k hodnocení psů docházelo pouze na základě zaslaných fotografií. Šlo tedy čistě o rozptýlení a pobavení majitelů psů a výstavních nadšenců. Nicméně to, že se Mína rozhodčím líbila a zabodovala na virtuální výstavě v Izraeli, kde vyhrála vítěze své třídy a v Itálii obdržela dokonce vítěze plemene a obdržela BOB, nás i přes vědomí nedůležitosti a neobjektivnosti těchto akcí udělalo radost a potěšilo nás. 

24.4. - Štěňátka z vrhu "B" slaví 1. narozeniny

Před rokem se u nás narodilo 9 krásných černých kuliček, jejichž jména začínají písmenem B. Všichni vyrostli v krásné a veselé psy a co je nejkrásnější a nejdůležitější, do jednoho jsou svým rodinám přesně tím, čím měli být - skvělými parťáky a kamarády.  Milá Béčka, každému z vás přejeme krásné narozeniny a spoustu dalších, ve zdraví prožitých let ❤️


14.4..2020 - Naše báječná Kapka (Caramel Bonbon Tail Twisted) oslavila 5. narozeniny

Zakladatelka našeho chovu, jedinečná Kapka, oslavila své 5. narozeniny. Děkuji jí za vše...za nezapomenutelné chvíle, které jsem díky ní měla možnost zažít, za trpělivost, kterou se mnou má a za všechno, co mě naučila a co pro mě udělala a dělá... ona ví nejlíp, jak moc jsem jí vděčná. Přejeme ti pevné zdraví, holka naše, a ať tě život s námi stále tak baví.

5.3.2020 - vrh "A" slaví 2. narozeniny

Naše malá Mína a její sourozenci oslavili své 2. narozeniny ❤️ Všem "Áčkům" přejeme hodně zdraví a vzájemné radosti u jejich báječných rodin, kterým děkujeme za veškerou péči a radostný psí život, jaký u nich naše "štěňátka" žijí.

Skvělé zprávy: APORTER Lucky Droplet - HD: A/A, ED: 0/0, OCD: negativní

2 roky
2 roky

Krásné zprávy k nám doletěly od majitelů dalšího z našich psích "dětí", Apika (APORTER Lucky Droplet), který u MVDr. Snášila absolvoval RTG vyšetření kyčlí, loktů a ramen s nejlepšími možnými výsledky: 

HD: A/A, ED: 0/0, OCD: negativní

Apik je čtvrté vyšetřené "štěně" z vrhu A se zcela zdravými klouby. Jak velkou radost z této skutečnosti máme, nemusím ani psát ❤️

18.1.2020 - výroční členská schůze ZKO Plzeň - Křimice

Z výroční schůze naší domovské ZKO Plzeň-Křimice jsem si donesla tenhle krásný  pohár. Je na něm napsáno "Psovod roku 2019, 3. místo". Ocenění jsme si prý podle vedení ZKO s Kapkou a Mínou zasloužily našimi většími či menšími úspěchy na poli pracovním, sportovním i výstavním a já si toho velmi vážím, už jen proto, že vím, kolik šikovných lidí k nám na cvičák se svými psy dochází.